Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

      Brak komentarzy do Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego, znane bardziej jako Święto Trzech Króli, jest jednym z najstarszych chrześcijańskich świąt, które było obchodzone na długo przed upowszechnieniem się Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział o godzinie 900 we mszy świętej w Kościele Parafialnym w Uchaniach, którą odprawił ks kanonik Kazimierz Stelmaszczuk – proboszcz naszej parafii. Podczas mszy św. zaprezentowali fragment „Przedstawienia Jasełkowego”, które zostało w całości zaprezentowane w naszej szkole oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach na „Wigilii dla samotnych”. Uczniowie również w trakcie mszy św. zaśpiewali kilka kolęd i pastorałek. Opiekunkami dzieci podczas mszy św. były Panie Beata Serafin i Dorota Jarocha.

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2015