Jasełka 2014

      Brak komentarzy do Jasełka 2014

W dniu 18 grudnia 2014 roku o godzinie 900 w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpili uczniowie klasy II i III oraz uczennice klas starszych jako „chórek szkolny”. Przedstawienie jasełkowe oprócz społeczności naszej szkoły zobaczył również Proboszcz naszej parafii Ksiądz Kanonik Kazimierz Stelmaszczuk. Po przedstawieniu Przewodniczący poszczególnych klas otrzymali opłatki, którymi podzielili się podczas klasowej Wigilii.

W dniu 22 grudnia 2014 roku nasze przedstawienie obejrzeli ludzie samotni z terenu naszej gminy podczas „Wigilii dla samotnych” w Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach. Wigilię zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz GOK w Uchaniach. Uczniowie naszej szkoły przygotowali upominki dla ludzi samotnych. Upominki zostały przygotowane pod opieką Pani Katarzyny Blicharz. Przedstawienie jasełkowe zostało przygotowane pod bacznym okiem Pań: Doroty Jarocha oraz Beaty Serafin, dekorację w szkole przygotowała Pani Beata Serafin. Zdjęcia z Wigilii dla samotnych TUTAJ!