XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

Dnia 19maja miała miejsce msza święta odprawiona przez ks. kanonika Kazimierza Stelmaszczuka w intencji nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły z okazji XII rocznicy nadania imienia naszej szkole. Uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny przygotowany pod kierunkiem Pani Katarzyny Podgórskiej- Smoła i Doroty Jarocha, oprawa muzyczna Pan Mariusz Zarek. Uroczystość uświetnił Poczet Sztandarowy w składzie: Weronika Kowalik, Natalia Jasińska, Aleksandra Kliszcz, Kacper Popielec i Jakub Łazorczyk.
Dnia 20 maja miała miejsce uroczysta akademia w szkole. Dekorację wykonała Pani Marzena Strycharczuk. W tym dniu wręczone zostały przez dyrektora Piotra Zdrojko nagrody rzeczowe w konkursie zorganizowanym przez Panią Marzenę Zarek – Wrzyszcz.

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

XII Rocznica nadania imienia naszej szkole

Prace uczniów

Prace uczniów

Prace uczniów