74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

      Brak komentarzy do 74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

W dniu 15 stycznia 2017r. Mszą Świętą celebrowaną przez księdza kanonika Kazimierza Stelmaszczuka rozpoczęły się uroczystości 74 Rocznicy Wysiedlenia Ludności Uchań i Okolic. We Mszy Świętej wzięły udział władze naszej Gminy, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy Uchań i okolic. Po Mszy Świętej uczestnicy udali się pod pomnik aby złożyć wieńce. Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy w składzie: Patryk Smoła, Karolina Mojak, Klaudia Puczkowska oraz Dawid Psiuk, Diana Stopa i Klaudia Zubała. Wiązankę przy pomniku składała delegacja: Patryk Smoła, Klaudia Puczkowska i Diana Stopa. Opiekę nad uczniami sprawowały Panie Elżbieta Czerniej i Justyna Hajduk.

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic

74 Rocznica Wysiedlenia Uchań i Okolic