73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

      Brak komentarzy do 73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

Dnia 10 stycznia odbyły się gminno – parafialne obchody 73 rocznicy wysiedlenia ludności z terenu Gminy Uchanie. O godz. 900 została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym, którą odprawili ks. kan. Kazimierz Stelmaszczuk i ks. Krzysztof Cyranowski. Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy pod opieka Pań Anny Guzik, Anny Serafin Katarzyny Podgórskiej – Smoła. Uczniowie naszej szkoły złożyli wieniec przy pomniku „Obrońcom Ojczyzny” w parku oraz pełnili honorową wartę. W Gminnym Ośrodku Kultury zaprezentowała się młodzież gimnazjum w montażu słowno – muzycznym przygotowanym przez nauczyciela historii Pana Andrzeja Kuśmierczuka. Oprawa muzyczna Pani Marzena Strycharczuk.

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic

73 Rocznica Wysiedlenia Uchań i okolic