II Gminny Konkurs Recytatorski

      Brak komentarzy do II Gminny Konkurs Recytatorski

Dnia 10. 12. 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach odbył się II Gminny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Bibliotekę Gminną w Uchaniach. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas 0 – V. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

kl. „0”
Natalia Puczkowska

kl. Ia
Anita Rosińska

kl. IIa
Dominik Grosman
Jakub Wawryszczuk

kl. IIb
Martyna Hajduk

kl. III
Anna Kwiecińska
Julia Kulik
Oliwia Kawka

kl. IV
Aleksandra Szokało
Krystian Warchulski

kl. V
Klaudia Puczkowska
Karolina Mojak

Wśród nagrodzonych uczniów z naszej szkoły znalazły się następujące osoby:

  • w kategorii kl. „0”

I miejsce Natalia Puczkowska

  • w kategorii kl. I – III

III miejsce Anita Rosińska (kl. Ia)

wyróżnienia: Jakub Wawryszczuk (kl. IIa), Anna Kwiecińska (kl. III), Oliwia Kawka (kl. III),

  • w kategorii klas IV – VI

II miejsce zajęła Aleksandra Szokało (kl. IV)

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i drobne upominki książkowe. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Zdjęcia z konkursu można zobaczyć tutaj!