Szkolny Konkurs Muzyczny 2011

      Brak komentarzy do Szkolny Konkurs Muzyczny 2011

W dniach 12 – 13 maja 2011 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Muzyczny „PIEŚŃ DLA JANA PAWŁA II”. W konkursie wzięło udział 23 uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach:

I kategoria – klasy I – III

II kategoria – klasy IV – VI

W pierwszej kategorii miejsce I zajęły: Aleksandra Sobczuk i Julia Ożóg z klasy III za piosenkę „Nie ścigaj się z miłością”. Miejsce drugie zajęły: Edyta Smalej, Angelika Gontarz i Weronika Kwiatkowska z klasy II za piosenkę „Nie ścigaj się z miłością”. Miejsce trzecie zajęły: Natalia Szybkowska, Patrycja Zubała oraz Maja Gontarz za piosenkę „Nie ścigaj się z miłością”. Wyróżnienie zdobyły: Klaudia Chadaj i Martyna Sobczuk z klasy III za piosenkę „Santo Subito”.

W kategorii drugiej miejsce pierwsze z wyróżnieniem za własny akompaniament na gitarze zdobył Konrad Zarek z klasy VIa za piosenkę „Poza czas”. Równorzędne pierwsze miejsca zdobyły: Agata Blicharz, Dominika Warchulska, Agnieszka Mazurek z klasy VIa za piosenkę „Poza czas” oraz Paula Szpunar i Sara Gontarz za piosenkę „Wadowice”. Miejsce II zdobyła Elwira Grądkowska z klasy V za piosenkę „Poza czas”. Trzecie miejsce zdobyła Dominika Szumiło z klasy IV za piosenkę „Nie ścigaj się z miłością”. Wyróżnienie otrzymały: Monika Chadaj, Natalia Hołubowicz, Oliwia Ufnal, Dominika Majewska z klasy VIb za piosenkę „Leć muzyczko”.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!