Informacje dla rodziców

Plan dowożenia w roku szkolnym 2021/2022

Plan dowożenia Marcin Stopa 2021-22.docx

Plan dowożenia Tomasz Wrzyszcz 2021-22.docx


Rekrutacja 2021/2022 – dokumenty do pobrania

deklaracja kontynuacji

Wniosek – oddziały przedszkolne

Zgłoszenie do szkoły z obwodu

Oswiadczenie_o_miejscu_zamieszkania


Konsultacje z nauczycielami

 

Imię i nazwisko Termin (dzień, godzina)  Sposób konsultacji

(telefon, e-mail, inny…)

Zbigniew Budzyński Środa 10.30 – 11.30 zbigniewb@szkolauchanie.pl

telefon 698 686 010

Justyna Hajduk Poniedziałek 11.00-12.00 justynah@szkolauchanie.pl
Dorota Mielniczuk-Bogut Środa 8.30-9.30 dorotam@szkolauchanie.pl
Elżbieta Czerniej Środa 8.00-9.00 elzbietac@szkolauchanie.pl
Ewelina Sobowicz Wtorek 9.30- 10.30 ewelinas@szkolauchanie.pl
Ewa  Zarek Czwartek 8.00 – 9.00 ewaz@szkolauchanie.pl
Mariusz Zarek Wtorek 8.00 – 9.00 mariuszz@szkolauchanie.pl
Romuald Nowak Środa  13.00.-14.00. romualdn@szkolauchanie.pl
Dorota Jarocha  Piątek 9.40- 10.40  dorotaj@szkolauchanie.pl
Beata Serafin Piątek  8.30-9.30 beatas@szkolauchanie.pl
Katarzyna Podgórska-Smoła Środa 11.00 – 12.00 660-742-019
Teresa Szokało Poniedziałek  8.40-9.40 696 076 806
Marzena Strycharczuk Poniedziałek  8.00 – 9.00 881 727 948
Dorota Siekierda  Wtorek  11.00 – 12.00 601 673 690 
Dorota Zduńczuk środa  13.00-14.00 665 710 414 
Marta Tryniecka wtorek 10.00 – 11.00 723053515
Aneta Jaroszyńska Czwartek 10.00-11.00 anetaj@szkolauchanie.pl
Anna Głogowska Czwartek 13.00- 14.00 annag@szkolauchanie.pl
Jolanta Otachel Wtorek 8.45-9.45 jolantao@szkolauchanie.pl
Marzena Zarek-Wrzyszcz Piątek 9.00-10.00 dyrektor@szkolauchanie.pl

665917188


Komunikat dotyczący wypożyczania laptopów do nauki zdalnej

W ramach realizacji programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 dotyczącego realizacji projektu grantowego pn. zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego Wójt Gminy Uchanie podpisał umowę z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na zakup nowych laptopów całkowicie sfinansowanych z w/w środków.

Szkole Podstawowej w Uchaniach zostało przekazanych 10 laptopów.

Dyrektor informuje o możliwości wypożyczenia ich potrzebującym uczniom oraz nauczycielom.

W pierwszej kolejności będą kwalifikowani uczniowie, którzy:

– pochodzą z rodzin wielodzietnych (kilkoro dzieci jest w wieku szkolnym)

– nie mają wcale komputera, ani tabletu

– realizują przedmioty, które muszą być nauczane z wykorzystaniem prezentacji, filmików

(głównie kl. 4-8, ponieważ zgodnie z rozporządzeniem kl.1-3 realizują zajęcia z pomocą
rodziców)

– znajdują się w trudnej sytuacji materialnej

– inne, ważne uzasadnienie ze strony rodziców/opiekunów,

Decydująca jest również kolejność składania wniosków.

Poniżej znajduje się formularz wniosku oraz regulamin.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

REGULAMIN-wypozyczen-laptopa

wniosek-wypozyczen-laptopa