Wyróżnienie dla Wiktorii

      Możliwość komentowania Wyróżnienie dla Wiktorii została wyłączona

         Uczennica klasy I naszej szkoły, Wiktoria Smoła, reprezentująca 3 Gromadę Zuchową im. M. Konopnickiej w Uchaniach otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym “Historia mojej małej ojczyzny – wspomnienia o żołnierzach AK Inspektoratu Zamość”. Celem konkursu było przybliżenie historii oraz pogłębienie wiedzy o organizacji i działalności Armii Krajowej.
         Podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy pokonkursowej oraz uroczyste wręczenie dyplomów i upominków odbyło się 9 listopada 2023r. w Przygranicznym Centrum Kulturalno-Konferencyjnym w Dołhobyczowie. Organizatorzy podkreślali bardzo wysoki poziom konkursu, który cieszył się również dużym zainteresowaniem (na konkurs wpłynęły 124 prace). W konkursie brali udział również inni uczniowie naszej szkoły: w kategorii II – Milena Smoła (kl.III), Jagoda Steciuk (kl.III), Julia Puczkowska (kl.III), Faustyna Hajduk (kl.II), w kategorii III – Milena Kołtun (kl.VI), Amelia Wawryszczuk (kl.VI), Jakub Kurjer (kl.VI).
Gratulujemy Wiktorii i wszystkim uczestnikom!

Tekst opracowała Katarzyna Podgórska – Smoła