27 Konkurs Recytatorski „Sny i marzenia” – eliminacje

      Możliwość komentowania 27 Konkurs Recytatorski „Sny i marzenia” – eliminacje została wyłączona

         W poniedziałek 6 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych eliminacjach do 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Sny i marzenia” organizowanego przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (CSK) i Centrum Kultury w Lublinie (CK). Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Uchaniach.
W eliminacjach z naszej szkoły wzięło udział 18 uczniów. Pragniemy poinformować, że zwycięzcami na etapie gminnym w kategorii klas I – III została nasza uczennica kl. III Milena Smoła, w kategorii klas IV – VI –
uczeń kl. V Maciej Szczasiuk. Uczniowie ci będą nas reprezentować 16 listopada na etapie powiatowym konkursu.
Pozostali laureaci to: w kategorii klas I – III – Julia Zarek – III miejsce oraz w kategorii klas VII – VIII – ucz. kl. VII – Natalia Puczkowska – III miejsce.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim utalentowanym uczniom, którzy
wzięli udział w konkursie. Ogromne brawa.

Tekst opracowała Dorota Siekierda

Zdjęcie dzięki uprzejmości GOK w Uchaniach pozostałe informacje oraz zdjęcia tutaj.