Jasełka w naszej szkole

      Możliwość komentowania Jasełka w naszej szkole została wyłączona

22 grudnia był wyjątkowym dniem, w szkole odbyły się jasełka pt ”Cud Bożego Narodzenia”, przygotowanym przez klasę VI wraz z chórkiem szkolnym. Przygotowaniem zajęły się panie Dorota Jarocha i Justyna Hajduk, oprawa muzyczna pan Mariusz Zarek, dekorację wykonały panie: Anna Serafin, Ewelina Sobowicz i Justyna Hajduk.  Pani Dyrektor Marzena Zarek – Wrzyszcz złożyła wszystkim świąteczne życzenia oraz podzieliła się opłatkiem z przedstawicielami poszczególnych klas. Gościem na tej uroczystości był ks. proboszcz Dariusz Bajwoluk. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody z konkursów plastycznych na bożonarodzeniową kartkę. Był to nasz szkolny konkurs oraz zorganizowany przez kancelarię europosła Krzysztofa Hetmana – praca każdego ucznia została nagrodzona. Po przedstawieniu jasełkowym odbyły się klasowe wigilie.

Tekst opracowała Justyna Hajduk