Szansonada w naszej szkole

      Możliwość komentowania Szansonada w naszej szkole została wyłączona

Dnia 30.10.2019r. uczniowie klas VI-VIII wzięli udział w szkolnych eliminacjach do konkursu piosenki angielskiej „Szansonada”. Etap wojewódzki odbędzie się 14 października 2019r. w Puławach. Jego organizatorem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach oraz Lubelskie Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Klasy IV-VI

Eliza Guluk kl. VIa

Duet: Martyna Hajduk kl.VIb i Paweł Kucharski kl.VIa

Klasy VII-VIII

Aleksandra Wilkos kl.VII

Kinga Kasperkiewicz kl.VIII

Aleksandra Szokało kl.VIII

Jury w składzie: p. Marzena Strycharczuk-przewodnicząca, p.Dorota Siekierda, p.Ewelina Sobowicz (w kategorii klas IV-VI) p. Justyna Hajduk (w kategorii klas VII -VIII) brało pod uwagę następujące kryteria : poprawność językową, interpretację utworu oraz wykonanie.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Klasy IV-VI

Duet: Martyna Hajduk kl. VIb i Paweł Kucharski kl. VIa

Klasy VII-VIII

Kinga Kasperkiewicz kl.VIII

Gratulujemy laureatom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Tekst oraz zdjęcia

Justyna Hajduk