Akcja „Biało – Czerwony Znicz”

      Możliwość komentowania Akcja „Biało – Czerwony Znicz” została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły działający w Drużynie Harcerskiej, wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych w ramach „Misiowego Wolontariatu” zaangażowali się w zbiórkę biało-czerwonych zniczy z przeznaczeniem na miejsca pamięci usytuowane na terenie Gminy Uchanie podczas uroczystości patriotyczno – religijnych.

Zbiórka trwała od 3 do 25 października 2019r. i cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Zapalone znicze są znakiem naszej pamięci o zmarłych.

Dziękujemy Rodzicom, Opiekunom, Uczniom oraz Nauczycielom za włączenie się do akcji „Biało-Czerwony Znicz”.

Koordynator akcji szkolnej Marta Tryniecka – pedagog szkolny

Tekst opracowała:

Marta Tryniecka