XIX Dzień Papieski

      Możliwość komentowania XIX Dzień Papieski została wyłączona

„Wstańcie, chodźmy!” to hasło XIX Dnia Papieskiego. Tegoroczny Dzień Papieski jest otwarciem roku obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Z tej okazji 13 października o godz. 9.00 w kościele parafialnym w Uchaniach uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno– muzyczny połączony z prezentacją multimedialną.

Uroczysty apel w szkole miał miejsce 15 października i był połączony z Dniem Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście Wójt Gminy Pan Leszek Czerwonka, Pani Bożena Kuśmierczuk i ksiądz proboszcz Dariusz Bajwoluk.

Pan Wójt złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Pani Dyrektor Marzena Zarek – Wrzyszcz szkoły podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom za zaangażowanie i pracę, a wraz z życzeniami  wręczyła Nagrody Dyrektora.

Z okazji Dnia Nauczyciela podziękowania i życzenia oraz słodki upominek na ręce dyrekcji złożyli także przedstawiciele Rady Rodziców.

Apel został przygotowany pod kierunkiem p. Marzeny Czerwonki,  p. Doroty Siekierdy, p. Marzeny Strycharczuk.  O oprawę muzyczną zadbał p. Mariusz Zarek.

W przygotowania do uroczystości w kościele włączyli się także p. Andrzej Kuśmierczuk p. Dorota Jarocha i  ksiądz wikary Krzysztof Cyranowski.

W Poczcie Sztandarowym szkołę reprezentowali: Marta Tokarczuk. Julia Brzuchala, Amelia Szybkowska, Kacper Lesiuk i Krystian Warchulski.

Opiekę nad pocztem sprawowali p. Ewa i Mariusz Zarek.