Mikołaj w naszej szkole

      Brak komentarzy do Mikołaj w naszej szkole

Jak co roku w dniu 6 grudnia św. Mikołaj nie zapomina o uczniach naszej szkoły. W tym roku również odwiedził naszą szkołę aby rozdać prezenty. Wszyscy uczniowie od samego rana z niecierpliwością wyglądały św. Mikołaja wypatrując Go przez okna lub przez drzwi wejściowe. Około godziny dziewiątej pojawił się gorąco witany przez uczniów. W pierwszej kolejności z Mikołajem spotkały się klasy I – III, później uczniowie klas starszych. Po Uczniach klas starszych z Mikołajem spotkały się dzieci z oddziałów przedszkolnych. Po spotkaniu z Mikołajem odbyła się sesja zdjęciowa przedszkolaków.

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018

św. Mikołaj 2018