98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

      Brak komentarzy do 98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

W dniu 10 listopada 2016r. w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia z okazji 98 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przygotowana przez uczniów klas starszych pod opieką Pana Romualda Nowaka oraz pomocą w czasie występu Pani Marzeny Czerwonka. Po montażu słowno – muzycznym odbyło się wręczenie nagród przez Pana Dyrektora Piotra Zdrojko uczniom biorącym udział w konkursach przygotowanych przez naszą bibliotekę szkolną.

W dniu dzisiejszym o godzinie 900 uroczystą mszą św. celebrowaną przez ks kanonika Kazimierza Stelmaszczuka rozpoczęły się uroczystości związane z 98 Rocznicą Odzyskania Niepodległości. Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy oraz nauczyciele i pracownicy. Po mszy św. uczestnicy uroczystości udali się na cmentarz, gdzie przy Grobie Nieznanego Żołnierza złożyli wieńce i wiązanki. Następnie uczestnicy Dnia Niepodległości udali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Uchaniach na część artystyczną związaną z dzisiejszym świętem, gdzie między innymi widowisko teatralne „Pierwszy Dzień Wolności” w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu pod opieką Pana Romualda Nowaka oraz występy amatorskiego ruchu artystycznego działającego przy GOK w Uchaniach.

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości

98 Rocznica Odzyskania Niepodegłości