Pożegnanie Małgosi Gałan

      Brak komentarzy do Pożegnanie Małgosi Gałan

Małgorzata Gałan Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach ze szczerym żalem i smutkiem pożegnali ś.p. Małgorzatę Gałan (z domu Pastuszak), która po długiej i ciężkiej chorobie zmarła 9 października 2016r. Uroczystości pogrzebowe miały miejsce dnia 11 października 2016 roku.

W latach 1995 – 2000 Małgorzata Gałan pracowała jako nauczyciel klas początkowych w Szkole Podstawowej w Dubience. Była absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej im Jaka Kochanowskiego w Kielcach na kierunku pedagogika. Ukończyła również studia podyplomowe „Dydaktyka języka polskiego i historii” w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Zamościu. W latach 2001 – 2004 pracowała w Szkole Podstawowej w Chyżowicach, a od 1 września 2004 roku w Szkole Podstawowej im Papieża Jana Pawła II w Uchaniach.

Pani Małgorzata Gałan była lubianym przez uczniów wychowawcą świetlicy szkolnej. Systematycznie i z zaangażowaniem organizowała inscenizacje, przedstawienia bajek i baśni, współpracowała z innymi wychowawcami.

„Kochana Małgosiu – wszystkim nam będzie Ciebie bardzo brakować.”