Pasowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

      Brak komentarzy do Pasowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

W dniu dzisiejszym odbyło się w naszej szkole pasowanie na ucznia klasy pierwszej. O godzinie 900 rozpoczęła się Uroczysta Akademia, którą obejrzeli nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście: Panie Bożena Kuśmierczuk oraz Jolanta Kusik. Podczas akademii Pan Dyrektor pasował uczniów klas pierwszych, którzy stali się od dzisiaj prawdziwymi uczniami naszej szkoły. Po montażu słowno – muzycznym uczniowie klas drugich wręczyli prezenty swoim młodszym kolegom. Następnie odbył się poczęstunek dla naszych pierwszaków przygotowany przez rodziców a następnie dyskoteka dla uczniów klas I – III. Uroczystość przygotowały Panie z klas pierwszych wraz z nauczycielami wspomagającymi!

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015

Parowanie na ucznia klasy pierwszej 2015