XV Dzień Papieski

      Brak komentarzy do XV Dzień Papieski

Dnia 11 października w kościele parafialnym w Uchaniach odbył się XV Dzień Papieski, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem „Jan Paweł II – patron rodziny”. Na mszy św. o godzinie 900 fragment 20 – to minutowy części artystycznej przedstawili uczniowie naszej szkoły. Obecny był również nasz Poczet Sztandarowy oraz Poczet Sztandarowy Gimnazjum im. ks Stansława Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu.

W poniedziałek 12 października w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia z okazji XV Dnia Papieskiego, którą obejrzeli uczniowie naszej szkoły. Akademię przygotowały Panie Dorota Siekierda oraz Marzena Czerwonka.

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski