Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 3.05.2015r. odbyły się gminno – parafialne obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po uroczystym przemarszu spod Urzędu Gminy w Uchaniach odprawiona została uroczysta Msza w intencji Ojczyzny, którą sprawował ks. kanonik Kazimierz Stelmaszczuk Proboszcz Parafii Uchanie. Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy w składzie: Angelika Gontarz, Paulina Wójcik i Patryk Sobczuk oraz Jakub Steciuk. Opiekę nad pocztem sprawowały Panie Dorota Jarocha i Marzena Czerwonka. Po Mszy świętej uczestnicy uroczystości udali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Uchaniach aby obejrzeć program przygotowany przez grupy artystyczne oraz zespoły muzyczne działające przy GOK. W dniu 4 maja w naszej szkole odbył się Uroczysty Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja przygotowany przez uczniów klas starszych naszej szkoły pod opieką Pana Romualda Nowaka.

Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja