Bajka uczy i bawi

      Brak komentarzy do Bajka uczy i bawi

W Dniu 24. 02. 2015r. zorganizowano w szkole Dni Otwarte Świetlicy pod hasłem „Bajka uczy i bawi”. Uczniowie klasy czwartej i szóstej pod kierunkiem Pani Małgorzaty Gałąn przygotowali przedstawienie pt. „Śnieżka”. Hasłem przewodnim tej bajki były słowa „Nie jesteś sam, więc nie martw się! Rozejrzyj się bo przyjaciół masz w śród nas”, które miało uświadomić, że szkoła się otwarta na talenty i uzdolnienia uczniów oraz przychylna propozycjom rodziców, dla tego też bajkę wystawiano dwa razy. Raz dla uczniów naszej szkoły, którzy później wykonali prace plastyczne związane z jej treścią, które to ozdobią korytarze naszej szkoły. Drugi raz przed rodzicami podczas zebrania rodziców. Rodzicom chcemy podziękować za pomoc w przygotowaniu strojów do przedstawienia i zachęcić do dalszej, owocnej współpracy przy organizacji podobnych imprez.

Opracowała:

mgr Małgorzata Gałan

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi

Bajka uczy i bawi