Dzień Edukacji Narodowej 2014

      Brak komentarzy do Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dnia 13. X. 2014r. o godz.950 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Beaty Serafin i p. Teresy Szokało przygotowali część artystyczną. Po przedstawieniu pan Piotr Zdrojko, Dyrektor szkoły złożył życzenia wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom. Uwieńczeniem spotkania były życzenia, kwiaty i wspaniały tort ufundowany przez panią Marię Gumieniak, Wójta Gminy Uchanie.

Tekst opracowała: Beata Serafin

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Edukacji Narodowej 2014