Dzień Papieski 2012

      Brak komentarzy do Dzień Papieski 2012

W dniu 14. 10. 2012 w kościele parafialnym w Uchaniach odprawiona została msza święta w intencji nauczycieli. W dniu tym obchodziliśmy również XII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótki montaż słowno – muzyczny przed rozpoczęciem mszy świętej. We mszy świętej uczestniczył również Poczet Sztandarowy naszej szkoły oraz Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu.

Dzień Papieski w kościele

W poniedziałek 15. 10. 2012r. w naszej szkole o godzinie 1100 odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Dnia Papieskiego, na której uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wiersze i piosenki. Uroczystość w szkole uświetnił swoją obecnością ksiądz proboszcz naszej parafii ks. kanonik Kazimierz Stelmaszczuk.

{youtube}v7g8RS1JzPE{/youtube}