Nagroda dla szkoły!

      Brak komentarzy do Nagroda dla szkoły!

NOWOCZESNA INTERAKTYWNA TABLICA I PROJEKTOR MULTIMEDIALNY

ZAWIŚNIE W NASZEJ SZKOLE!

A to za sprawą udziału w konkursie plastycznym pt. „RPO zmienia przyszłość – namaluj mój świat”.

Do konkursu zaproszono 822 szkoły podstawowe z 173 gmin województwa lubelskiego. Na konkurs wpłynęło 556 prac przedstawiających zmiany, które w województwie lubelskim dokonują się dzięki unijnym funduszom z Regionalnego Programu Operacyjnego. Jury pod przewodnictwem lubelskiego artysty plastyka Jarosława Koziary wybrało najlepszą pracę z terenu każdej gminy. 10 września w Filharmonii Lubelskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Szkoła, w której uczy się autor pracy otrzymała w nagrodę tablicę interaktywną z rzutnikiem i osprzętem. Do naszej szkoły powyższe nagrody trafiły dzięki zwycięskiej pracy uczennicy klasy Va Natalii Chwały, która otrzymała zestaw atrakcyjnych gadżetów. (tekst newsa opracowała Pani Dorota Siekierda)

GRATULUJEMY!!!

RPO - zmienia przyszłość