I po wakacjach

      Brak komentarzy do I po wakacjach

Dzisiaj o godz. 900 Uroczystą Mszą Świętą społeczność naszej szkoły rozpoczęła nowy rok szkolny 2012/2013. Mszę świętą odprawił ks. Kanonik Kazimierz Stelmaszczuk – proboszcz naszej parafii. Po Mszy świętej odbyła się w szkole krótka część artystyczna, na której uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom, nauczycielom, koleżankom i kolegom wiersze i piosenki związane z początkiem roku szkolnego.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor mgr Piotr Zdrojko, który przedstawił wychowawców poszczególnych klas oraz życzył uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym. Po wystąpieniu Pana Dyrektora uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Redakcja strony z okazji Nowego roku szkolnego życzy uczniom naszej szkoły jak również innych szkół rozpoczynających dziś naukę jak najlepszych ocen w dzienniczkach oraz na świadectwach!!! POWODZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!