Nareszcie wakacje!!!

      Brak komentarzy do Nareszcie wakacje!!!

Po 10 miesiącach wytężonej pracy przyszedł czas odpoczynku od książek, klasówek, kartkówek, zakuwania do sprawdzianów, pisania rozprawek i wypracowań. Niejeden uczeń pomyślał – nareszcie wakacje!!! Faktycznie od poniedziałku rozpoczynają się wakacje, dziś uczniowie odebrali świadectwa oraz (ci zdolniejsi) nagrody książkowe.

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w naszej szkole rozpoczęło się o godz. 830 częścią artystyczną przygotowaną przez żegnającą naszą szkołę klasę szóstą. Podczas tej uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klasy piątej, która w następnym roku szkolnym będzie reprezentować naszą szkołę. Zostały również wręczone uroczyście przez Pana Dyrektora świadectwa i nagrody uczniom klasy szóstej. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami do sal lekcyjnych.

Redakcja naszej strony strony życzy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły, jak również wszystkich szkół w naszym kraju wspaniałych wakacji i miłego wypoczynku, aby we wrześniu wszyscy wrócili wypoczęci i pełni zapału do pracy w następnym roku szkolnym 2012/2013.

Do zobaczenia po wakacjach 🙂