Dzień Babci i Dziadka 2012

      Brak komentarzy do Dzień Babci i Dziadka 2012

Mamę, tatę wychowali a wnuki w prezencie do rozpieszczania dostali” pod takim hasłem dnia 23.01.2012 roku w naszej szkole miała miejsce Uroczysta Akademia z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Przygotowali ją uczniowie z oddziałów przedszkolnego i zerówki pod opieką p. A Serafin, p. H Suchockiej, p. S. Tokarz – Pudełko, p. J. Hajduk oraz p. M. Zarka.

Mimo chłodu panującego na zewnątrz kochane BABCIE i DZIADKOWIE tłumnie pojawili się na uroczystości z okazji ich święta. Niektórzy z nich przyjechali nawet z bardzo odległych miejscowości.

Uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektora Szkoły, który złożył najserdeczniejsze życzenia Solenizantom. Następnie dzieci z przedszkola i zerówki zaprezentowały wiersze przeplatane piosenkami, śpiewanymi w języku polskim oraz angielskim. Na koniec części artystycznej wnuczęta wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki.

Po uczcie duchowej, coś dla ciała, nasi goście wraz z wnukami przy herbatce degustowali pyszne domowe wypieki. Na sali panowała ciepła, rodzinna atmosfera. W niejednych oczach widać było łzy wzruszenia.