Dzień Papieski 2011

      Brak komentarzy do Dzień Papieski 2011

Dzień Papieski 2011W tym roku Dzień Papieski jako podziękowanie za dar beatyfikacji Papieża Polaka został przekształcony w Tydzień Papieski. Przeżywaliśmy ten tydzień od 9 do 16 października pod hasłem „Jan Paweł II – Człowiek Modlitwy”.

Społeczność naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandarowym wzięła udział, w dniu 16 października, w Uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez ks. kanonika K. Stelmaszczuka w 33 rocznicę wyboru Karola Wojtyły (Błogosławionego Jana Pawła II patrona naszej szkoły) na papieża. Uczniowie naszej szkoły na początku Mszy św. przedstawili krótki montaż słowno – muzyczny przygotowany przez Panią Katarzynę Podgórską oraz Pana Mariusza Zarka.

17 października w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia, na której uczniowie naszej szkoły wysłuchali przygotowany montaż słowno – muzyczny.

Zdjęcia niedługo w naszej galerii!!!