ROCZNICA NADANIA IMIENIA

      Brak komentarzy do ROCZNICA NADANIA IMIENIA

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta akademia z okazji III Rocznicy Nadania Imienia naszej szkole. W obecności zaproszonych gości, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną poświęconą naszemu patronowi Papieżowi Janowi Pawłowi II. Podczas akademii zostały wręczone nagrody uczniom naszej szkoły za uczestnictwo w konkursach: muzycznym, literackim oraz wiedzy o patronie. O godzinie 17.00 udaliśmy się do Kościoła Parafialnego w Uchaniach na uroczystą mszę św. celebrowaną przez ks. bp. M. Leszczyńskiego, na której uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótką część artystyczną. Na mszy ks. bp. Mariusz Leszczyński udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach zs w Jarosławcu.