Sprintem do Maratonu

Możliwość komentowania Sprintem do Maratonu została wyłączona

Dnia 6 czerwca przedszkolaki z naszej szkoły wzięły udział w X edycji akcji „Sprintem do Maratonu”, której organizatorem jest miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Celem projektu jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród najmłodszych.
Miejscem wydarzenia było boisko szkolne. Zanim uczestnicy przystąpili do biegu, każdy z nich otrzymał numer startowy. Następnie odbyła się wspólna rozgrzewka po której nastąpił start maratonu.  Dzieci pełne energii i determinacji pokonały wyznaczony dystans. W tym maratonie nie było przegranych. Każdy z uczestników został nagrodzony medalem oraz otrzymał dyplom potwierdzający udział w akcji. Do biegu przystąpiło 32 przedszkolaków, łącznie pokonali dystans ponad 20 000 m. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!