Audio i video

Audio i video


październik

Jesień jest nie tylko najbardziej kolorowa, ale też najbardziej łaskawa dla fotografów. Korzystając ze sprzyjającej pogody dzieci  na zajęciach świetlicowych udała się do Parku, aby wziąć udział w zajęciach fotograficznych. Tydzień wcześniej, podczas zajęć dodatkowych, omówione zostały podstawowe zasady kadrowania zdjęć, perspektywy, roli światła w fotografii, a także pomysły na wykonanie wyjątkowych kadrów. Wszystkie te informacje uczniowie mieli okazję wykorzystać w praktyce. Powstały wspaniałe ujęcia.Fotografowanie dostarczyło wielu emocji i rozbudziło w nich pasję do robienia zdjęć.

28 września obchodzimy Światowy Dzień Jabłka, przy tej okazji uczniowie klas VI, VII i VIII a uczestniczyli w zajęciach promujących zdrowe odżywianie i walory zdrowotne jabłek. Klasa VI na zajęciach rozwijających kreatywność, miała za zadanie zrobić zdjęcie jabłek według własnego pomysłu, wykorzystując aparat zakupiony w ramach Laboratoriów Przyszłości. 


wrzesień

W ramach ”Laboratoriów przyszłości” i wykorzystania sprzętu audio-video, w piątek 2 września uczniowie klasy pierwszej  na koniec  zajęć świetlicowych zamienili się w fotografów i wykonali koleżeńskie pamiątkowe zdjęcia.