W dniu 12.11.2025 r. nasze dzieci z dwóch grup przedszkolnych pięcio oraz sześciolatków udały się wraz z opiekunami do Banku Spółdzielczego w Białopolu Oddział Uchanie, aby wspólnie wpłacić fundusze zebrane na leczenie Jasia Grali podczas akcji charytatywnej #SzkołaDlaJasia.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi Banku Spółdzielczego w Białopolu Oddział Uchanie Sławomirowi Pawelcowi za serdeczne przyjęcie naszych uczniów w placówce banku oraz za ciekawą lekcję edukacyjną dotyczącą działania banku, wartości pieniądza i znaczeniu oszczędzania.
Przyłączając się do akcji charytatywnej przedszkolaki uzyskały kolejną odznakę Teodora „pomocna dłoń”, w ten sposób realizując kolejny etap projektu edukacyjnego Wyzwania Teodora.
Tekst opracowała Ewelina Kawa





