Międzyszkolny konkurs matematyczny

      Możliwość komentowania Międzyszkolny konkurs matematyczny została wyłączona

        W dniu 28 maja w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny. Do konkursu przystąpili uczniowie naszej szkoły oraz z ZSP w Wojsławicach Kolonii. Konkurs miał na celu propagowanie logicznego myślenia, rozwijanie matematycznych zainteresowań i pasji uczniów oraz promowanie uzdolnionych uczniów oraz ich nauczycieli.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Emanuel Gajewski – ZSP Wojsławice
II miejsce – Natalia Puczkowska – SP Uchanie
                    Łukasz Dętka – ZSP Wojsławice
III miejsce – Hubert Być – ZSP Wojsławice
Wyróżnienie: Kornelia Kubina, Szymon Lasko
Nagrody i dyplomy wręczyła p. dyr. Marzena Zarek-Wrzyszcz

Gratulujemy wygranych i zapraszamy za rok.