XVII TURNIEJ POEZJI IM. POETÓW ZIEMI HORODELSKIEJ

      Możliwość komentowania XVII TURNIEJ POEZJI IM. POETÓW ZIEMI HORODELSKIEJ została wyłączona

25 kwietnia 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Turnieju Poezji im. Poetów Ziemi Horodelskiej w Strzyżowie. Każdy z uczestników zaprezentował dwa utwory poetyckie, w tym jeden poety związanego z regionem hrubieszowskim, a drugi pod hasłem „Cztery pory roku”. Recytatorzy z naszej szkoły wystąpili w trzech kategoriach wiekowych.
W kategorii klas IV-VI nagrodę zdobył uczeń klasy V – Maciej Szczasiuk, natomiast w kategorii klas I-III wyróżnienie otrzymała uczennica klasy III – Milena Smoła. Dyplomy i upominki za udział otrzymali również pozostali uczestnicy: z klasy III – Julia Puczkowska i Urszula Mech oraz z klasy VII – Natalia Puczkowska i Wiktoria Podgórska.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst opracowała Katarzyna Podgórska – Smoła