SPORT W SZKOLE – ZAJĘCIA SKS

      Możliwość komentowania SPORT W SZKOLE – ZAJĘCIA SKS została wyłączona

      Od marca uczniowie naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim programie
„Szkolny Klub Sportowy”.Program SKS nadzorowany jest przez Ministerstwo Sportu i ma na celu aktywizację uczniów, którzy z różnych względów nie mają okazji rozwijać swoich sportowych pasji w klubach sportowych.
      Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po godzinie zegarowej w dwóch grupach wiekowych z nauczycielami wychowania fizycznego: Beatą Serafin i Dorotą Zduńczuk.
      Program jest okazją do promocji różnorodnych sportów i aktywności fizycznej, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.W naszej szkole jest to piłka nożna, piłka ręczna i zajęcia ogólnorozwojowe. Duży wybór dyscyplin sportowych pozwala każdemu z uczestników znaleźć coś w sam raz dla siebie.

Tekst opracowała Beata Serafin