Dzień Babci i Dziadka

      Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona

19 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka.
Na wstępie Pani Dyrektor Marzena Zarek-Wrzyszcz ciepłymi słowami powitała dostojnych gości, zwracając uwagę, jak ważną rolę w życiu każdego młodego człowieka odgrywają dziadkowie. Następnie w imieniu swoim i Pana Wójta Gminy Uchanie Leszka Czerwonki złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.
W dalszej części uroczystości dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III poprzez część artystyczną i własnoręcznie wykonane upominki wyrazili kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz podziękowania za ich miłość, troskę i trud wychowania. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, śpiewali i grali.
Dziadkowie z wielką dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje wnuki, nagradzali je gromkimi brawami i dziękowali za zaproszenie.
Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie.
Raz jeszcze życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Uroczystość przygotowali:

Blicharz Katarzyna
Jarocha Dorota
Jonak Barbara
Łotysz Danuta
Otachel Jolanta
Podgórska – Smoła Katarzyna
Serafin Anna
Serafin Beata
Zarek Mariusz