Zajęcia sportowe – Akademia Młodych Sportowców z Zamościa

      Możliwość komentowania Zajęcia sportowe – Akademia Młodych Sportowców z Zamościa została wyłączona

09.01.2024 uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w zajęciach sportowych prowadzonych  przez przedstawicieli Akademii Młodych Sportowców z Zamościa którzy zostali zaproszeni przez panią dyrektor. Były to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym i łączyły w sobie wiele dyscyplin sportowych jak chociażby unihokej, mini koszykówka, gry i zabawy ruchowe oraz różnego rodzaju sprawnościowe tory przeszkód. Warto nadmienić że nauczyciel naszej szkoły pracuje jako trener w AMS. Nasze dzisiejsze treningi miały również charakter promocyjny Akademię i jeżeli znajdą się zainteresowani zajęcia tego rodzaju będą prowadzone cyklicznie na naszej hali sportowej. Bądźcie więc czujni  ponieważ niedługo powinny pojawić się szczegóły kiedy i dla jakich grup wiekowych będą prowadzone treningi.

Tekst opracował Jacek Paradowski