Akcja „Rodacy Bohaterom” w naszej szkole

      Możliwość komentowania Akcja „Rodacy Bohaterom” w naszej szkole została wyłączona

 

 W terminie  11.12.2023 – 20.12.2023 roku nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w akcji „Rodacy Bohaterom”. Pomysłodawcą i głównym organizatorem tego wydarzenia  było Stowarzyszenie Odra-Niemen. Akcja miała na celu pomoc Kombatantom oraz naszym Rodakom mieszkającym na Kresach Wschodnich. Często są to osoby, które kiedyś narażały swoje życie za naszą Ojczyznę, a dziś przyszło im żyć w biedzie i zapomnieniu.

W ramach akcji zebraliśmy żywność długoterminową, oraz środki finansowe które złożyliśmy na ręce Pani Reginy Awtoniuk.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu  składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i uczniom, którzy oddali kawałeczek swojego serca  i zaangażowali się w akcję.

JESTEŚCIE WIELCY. DZIĘKUJEMY!

Opiekun SKW – Marta Tryniecka