Kampania „Pola Nadziei 2023-2024” w naszej szkole

      Możliwość komentowania Kampania „Pola Nadziei 2023-2024” w naszej szkole została wyłączona

       Kampania Pola Nadziei to ogólnoświatowa kwesta na rzecz osób objętych opieką hospicyjną. Na swój symbol hospicja z całego świata wybrały żółty kwiat – żonkil. Kampania ta przebiega w dwóch etapach. Pierwszy odbywa się jesienią, kiedy to na znak solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną sadzimy żonkile. Kolejnym etapem akcji będzie pozyskiwanie funduszy dla Hospicjum.
        Nasza szkoła 23 października 2023r.  już po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej akcji. Chcemy pokazać naszym uczniom, że warto pomagać drugiemu człowiekowi. Wspieramy Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu zasadzili w szkolnym ogródku 49 cebulek żonkili.
Teraz czekamy do wiosny . . .  .
Wiosną, kiedy kwiaty zakwitną odbędą się w naszej szkole żonkilowe kwesty, z których dochód w całości zostanie przekazany na rzecz Hospicjum  Santa Galla.

Opiekun SKW  Marta Tryniecka