Rodzinny Dzień Dziecka 2023

      Możliwość komentowania Rodzinny Dzień Dziecka 2023 została wyłączona

W dniu 2 czerwca na boisku szkolnym Rada Rodziców wspólnie z panią dyrektor zorganizowali obchody Dnia Dziecka połączone ze Świętem Rodziny. Na początku wystąpiły dzieci z grup przedszkolnych oraz klas I – III śpiewając piosenki, recytując wiersze i tańcząc dla swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym dniu wszyscy mogli skorzystać ze zjeżdżalni, kuli wodnej, basenu z kulkami oraz zmierzyć się w walce sumo. Dzień uatrakcyjniła obecność stoisk Nadleśnictwa Strzelce, które przygotowało szereg zagadek z nagrodami, Straży Granicznej prezentującej sprzęt wojskowy i przejażdżkę quadem oraz Straży Pożarnej z Uchań prezentującej wóz strażacki, była też przejażdżka motorem.
Można było wykonać rysunek na twarzy dzięki paniom z GOK w Uchaniach, a także poćwiczyć zumbę z instruktorem panią Jolantą Głowacz.
Na wszystkich czekały też grillowane kiełbaski, lody i popcorn.
Moc atrakcji oraz pogoda sprawiły, że wszystkie dzieci te małe i duże były bardzo zadowolone z tego świętowania.
Składamy serdeczne podziękowania za organizację tego wspaniałego wydarzenia rodzicom naszych uczniów na ręce Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Andrzeja Rosińskiego. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli w organizacji: Panu Leszkowi Czerwonce – Wójtowi Gminy Uchanie, panu Dariuszowi Czujkowskiemu – dyrektorowi GOK w Uchaniach wraz z pracownikami, Nadleśniczemu Nadleśnictwa Strzelce Panu Krzysztofowi Gronkowi , mjr Krzysztofowi Paszko – Komendantowi SG w Horodle, Panu Marcinowi Stopie – Prezesowi OSP w Uchaniach, Pani Jolancie Głowacz, Panu Zbigniewowi Piebiakowi – prezesowi firmy Perfekt .