Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Top Reader

      Możliwość komentowania Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Top Reader została wyłączona

21 kwietnia 2023 roku w naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Top Reader dla uczniów klas 3-6 szkół podstawowych i językowych.                              Do konkursu przystąpiło 20 chętnych uczniów. Dwa tygodnie przed konkursem 7 kwietnia uczniowie otrzymali od koordynatorek p. Justyny Hajduk i p. Eweliny Sobowicz przygotowujące materiały w wersji elektronicznej. Materiały zawierały angażujące teksty  o ciekawostkach Wielkiej Brytanii. Uczestnicy konkursu przygotowując się do udziału mieli  za zadanie przeczytać te teksty i wykonać do nich zadania. Następnie 21 kwietnia o wyznaczonej przez koordynatorki godzinie odbył się konkurs w siedzibie szkoły.

Najlepszy wynik w szkole uzyskała Alicja Stopa uczennica klasy 4 i to ona otrzymała Dyplom Mistrza i nagrodę książkową. Uroczyste wręczenie nagrody przez panią dyrektor Marzenę Zarek- Wrzyszcz nastąpiło podczas obchodów Święta Szkoły. Pozostali uczestnicy otrzymali przypinki z logo konkursu.

Laureatce i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału  w kolejnych edycjach konkursu Top Reader.

Tekst opracowała: Ewelina Sobowicz