Tydzień profilaktyki – wtorek, środa

      Możliwość komentowania Tydzień profilaktyki – wtorek, środa została wyłączona

  W kolejnych dniach zaszczepiliśmy w uczniach ducha zdrowej rywalizacji sportowej i potrzebę aktywności fizycznej. Prawie każda klasa wystawiła trzech śmiałków do bitwy sportowej.Również klasy I-III stanęły do walki ze starszymi kolegami. Walczyliśmy na przysiady i pompki. Zmagania sportowe odbyły się w sali gimnastycznej i trwały całą długą przerwę,czyli 20 min.O pomoc w liczeniu prosiliśmy nauczycieli i wolontariuszy z naszej szkoły. Oni nie tylko skrupulatnie liczyli,ale zagrzewali do walki.

  Każdy wynik robi ogromne wrażenie.Nasza szkoła ma formę,wspólnie wykonaliśmy 1402 przysiady i 439 pompek.Zwycięzcy otrzymali bon nagrodowy zwalniający przez tydzień całą klasę z  odpytywania,prac domowych,sprawdzianów i kartkówek.

Tekst opracowała Beata Serafin