Tydzień profilaktyki – piątek

      Możliwość komentowania Tydzień profilaktyki – piątek została wyłączona

     Ten dzień obfitował w przyjemne wydarzenie. To Festiwal Zdrowia na którym utalentowani uczniowie prezentowali swoje umiejętności w Pokazie Talentów. Odbyło się także podsumowanie działań profilaktycznych w naszej szkole.
Takie uroczystości dają możliwość obserwacji ucznia z drugiej strony. Mają oni okazję przedstawić się w innym świetle, zarazić innych swoja pasja, zmobilizować innych do pracy, do odkrywania ukrytego potencjału.Każdy uczestnik zasługiwał na ogromne brawa.

Finalistkami zostały:
Faustyna Hajduk  – I m
Alicja Wójcicka – II m
Laura Włodarczyk – III m

  Realizacja Tygodnia Profilaktyki była możliwa dzięki pozyskaniu funduszy z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Uchaniach. W ramach , których zostały zakupione nagrody, medale, puchary, ale również drobny sprzęt sportowy oraz materiały papiernicze. Tydzień Zdrowia obfitował w liczne atrakcje, których głównym celem było nakierowanie uczniów na tory Zdrowego Stylu Życia. Elementem uzupełniającym te działania był pociąg ,,Moje zdrowie “wykonany przez uczniów klas I-VIII. Wszyscy się zaangażowali i byli aktywni we wszystkich działaniach.

 

 

Tekst opracowała Beata Serafin