Akcja „Kartka dla Hospicjum”

      Możliwość komentowania Akcja „Kartka dla Hospicjum” została wyłączona

Hospicjum jest miejscem wyjątkowego przygotowania na przyjście Pana Jezusa. Przychodzący Jezus, jako Światło pośród ciemności, pragnie obdarować człowieka swoim Życiem i pełną Miłości Obecnością.

Święta to czas dobroci, miłości, prezentów oraz kartek świątecznych!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły podczas różnych warsztatów, przygotowali dla podopiecznych Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach, własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Każda kartka zawierała piękne życzenia bożonarodzeniowe i dobre słowa na nadchodzący Nowy 2023 Rok.

Akcja ” Kartka dla Hospicjum” jest kolejną inicjatywą młodzieży ze Szkolnego Koła Wolontariatu w ramach realizacji kampanii hospicyjnej Pola Nadziei. Objęła ona  uczniów wszystkich klas naszej szkoły. Powstało wiele przepięknych prac, które mamy nadzieję wywołają uśmiech na twarzach chorych.

Marta Tryniecka – opiekun SKW