XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      Możliwość komentowania XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia została wyłączona

7 października 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja cieszyła się dużym zainteresowanie. Głównym mottem akcji było „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli przepytywali tabliczki mnożenia. Część uczniów w roli egzaminatora przepytywała w szkole swoich kolegów oraz nauczycieli i pracowników szkoły, inna grupa udała się do  pracowników Urzędu Gminy w Uchaniach, GOK w Uchaniach, Gminnej Biblioteki Publicznej w Uchaniach, Banku Spółdzielczego w Uchaniach, UP Uchanie, oraz sklepy i osoby napotkane na ulicach Uchań. Wszyscy uzyskali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Świadczy to o tym że wszyscy wykazali się  dobrą znajomością tabliczki mnożenia.
Funkcję  egzaminatorów i  asystentów pełnili uczniowie klasy V,VI i VIII:
Kołtun Milena, Podgórska Nikolą i Amelia Wawryszczuk – Kl.V
Wiktoria Podgórska, Kornelia Kubina,Natalia Puczkowska – kl.VI
Anita Rosińska, Oliwia Kawka, Magdalena Blicharz – kl.VIII
a całość nadzorowali Dorota Mielniczuk-Bogut i Zbigniew Budzyński.