Pomóż naszej SZKOLE zbierać Talenciaki !!!

      Możliwość komentowania Pomóż naszej SZKOLE zbierać Talenciaki !!! została wyłączona

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza SZKOŁA przystąpiła do wyjątkowego projektu: „Szkoły Pełne Talentów”. To akcja, dzięki której mamy szansę uzyskać mnóstwo fantastycznych nagród dla dzieci, w tym sprzęt sportowy i elektroniczny.

Na czym polega akcja „Szkoły Pełne Talentów?

Od poniedziałku, 5 września, w trakcie zakupów w sieci LIDL klienci będą mogli odbierać specjalne kupony – „Talenciaki”. Za każde 50 zł wydane na zakupy, wśród których będą warzywa lub owoce, kupujący otrzyma jednego „Talenciaka”. Kupon będzie można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly

i przypisać go do naszej szkoły albo przekazać w sposób tradycyjny, wrzucając do specjalnego pudełka

w szkole. Tak zdobyte „Talenciaki” nasza szkoła wymieniać będzie później na atrakcyjne wyposażenie.

Talent kryje się w każdym z nas. Dzięki Państwa pomocy możemy tworzyć dzieciom coraz lepsze warunki rozwoju i kształcenia, a wspominany projekt to kolejna, doskonała ku temu okazja.

Gorąco zapraszamy Rodziców i sympatyków naszej szkoły do udziału w akcji!

Tekst opracowała Katarzyna Blicharz