Andrzejki w naszej szkole

      Możliwość komentowania Andrzejki w naszej szkole została wyłączona

          Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.W przedszkolu, klasach edukacji wczesnoszkolnej oraz klasach 4 – 8 impreza przebiegała w atmosferze radości oraz uśmiechu. W młodszych klasach przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali różnorodne wróżby, każdy mógł poznać swoją przyszłość dzięki wróżbom z kubeczków, rzutów kostką, poznać imię swojej sympatii. Klasy starsze samodzielnie przygotowywały swoje atrakcje. Nie zabrakło oczywiście  wróżenia z wosku i wyścigu bucików. Wychowawcy przygotowali również informacje dotyczące tradycji andrzejkowych poprzez przygotowanie prezentacji multimedialnej, zagadek i piosenek.

          Przy tej okazji pragniemy podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku.