SUKCES MAĆKA

      Możliwość komentowania SUKCES MAĆKA została wyłączona

    9 listopada w świetlicy w Trzeszczanach odbył się Turniej Powiatowy 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Temat tegorocznego konkursu brzmiał „Śmiechem-żartem”. Naszą szkołę reprezentowali Maciej Szczasiuk i Patryk Wróblewski – uczniowie klasy III. Po wysłuchaniu recytatorów jury nominowało 3 osoby do etapu wojewódzkiego. Wśród nich znalazł się przedstawiciel naszej szkoły. Maciek, swoją interpretacją wiersza Konrada Dziennika pt. „Mysz i sowa”, zdobył III miejsce i będzie reprezentował naszą szkołę oraz gminę w Lublinie.             

   Etap powiatowy konkursu poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, w których wzięli udział następujący uczniowie: Milena Smoła (kl.I), Milena Jaroszyńska (kl. II), Wiktoria Kulik (kl. II), Hanna Sadlej (kl.II), Martyna Lackowska (kl.III), Iga Rosińska (kl. III), Patrycja Rosińska (kl. III), Maciej Szczasiuk (kl. III), Laura Włodarczyk (kl. III), Patryk Wróblewski (kl. III), Milena Kołtun (kl. IV), Anna Mech (kl. IV), Amelia Wawryszczuk (kl. IV) oraz Martyna Hajduk (kl. VIIIb). Recytatorzy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a za Maćka trzymamy kciuki!

Tekst opracowała: Katarzyna Podgórska-Smoła