Tydzień Dbania o Relacje w naszej szkole

      Możliwość komentowania Tydzień Dbania o Relacje w naszej szkole została wyłączona

W dniach 2 – 5 listopada w naszej szkole dbaliśmy o dobre relacje w grupie. Ten tydzień wielu z nas będzie miło wspominać. Poprzez wiele wydarzeń chcieliśmy zwrócić szczególną uwagę na to, jak ważne w naszym życiu są relacje z innymi ludźmi.

We wtorek rozpoczęliśmy od Dnia Damy i Dżentelmena. Uczniowie naszej szkoły zadbali o elegancki ubiór jak i o właściwe zasady zachowania. W środę uczniowie mieli możliwość obejrzenia filmu z dostępnego repertuaru. W czwartek uczniowie klas 4-8 rozpoznawali swoich nauczycieli z dzieciństwa, zwycięska klasa otrzymała słodki upominek. Młodsza część naszej społeczności szkolnej wspólnie rysowała swoich nauczycieli, a ich prace można było obejrzeć na szkolnym korytarzu. Piątek poświęcony był ulubionym grom planszowym pod nazwą GRANIE NIE NA EKRANIE.  Na godzinach wychowawczych uczniowie rozpoznawali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Czas ten minął w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy społeczności szkolnej za przyłączenie się do akcji organizowanych w ramach Tygodnia Dbania o Relacje. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Koordynator projektu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” – Aneta Jaroszyńska