,,Kolory Niepodległości” – sukcesy naszych uczniów w powiatowym konkursie plastycznym.

      Możliwość komentowania ,,Kolory Niepodległości” – sukcesy naszych uczniów w powiatowym konkursie plastycznym. została wyłączona

Kategoria I (przedszkola)                                                                                                                                                 I miejsce -Julia Zarek (opiekun D.Łotysz)                                                                                                            III miejsce – Urszula Mech (opiekun D.Łotysz)
Kategoria II (klasy I-III)                                                                                                                                                   III miejsce -Jakub Kurjer kl. III(opiekun B.Serafin)                                                                               Wyróżnienie – Milena Kołtun kl. III ( opiekun B.Serafin)

Jesteśmy dumni z naszych zdolnych artystów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                  Czekamy na uroczyste podsumowanie konkursu i zdjęcia z wystawy prac z udziałem  laureatów.

Organizatorem konkursu byli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Zieliński, Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty , IPN Oddział w Lublinie Kuratorium Oświaty w Lublinie- Delegatura w Zamościu. Konkurs miał na celu zachęcanie do wyrażania patriotyzmu poprzez twórczość plastyczną.